Türk Telekom en müşteri odaklı şirket seçildi

İngiltere’nin saygın ödüllerinden biri olan Best Bussiness Awards, faaliyetlerini yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile yürüten Türk Telekom’a, “En Müşteri Odaklı Şirket” ödülünü verdi.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşteri ilişkilerindeki başarısı nedeniyle, İngiltere’nin saygın ödül organizasyonlarından “Best Business Awards’da “Müşteri Odaklılık” alanında ödüle layık görüldü.

Türk Telekom Müşteri İlişkileri Başkan Vekili Haktan Kılıç, ödülün uzun soluklu stratejilerin ve kararlı bir çalışmanın sonucu olduğunu belirterek şunları söyledi: “Uzun soluklu stratejilerle geliştirdiğimiz yenilikçi, müşterilerimizin hayatına değer katan ürün ve hizmetlerimiz bugün, Türk Telekom’un dünyanın sayılı kuruluşları arasında yer almasını sağlıyor. En kaliteli, hızlı ve katma değerli ürün ve hizmetleri, en avantajlı koşullarda sunma gayretimizin bir sonucu olarak, müşteri memnuniyeti konusunda elde ettiğimiz başarımızın Best Business Awards ödülü ile kanıtlandığını görmekten gurur duyuyoruz. Yenilikçi bir anlayış ile geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizi, 81 ile yayılmış Türk Telekom ofislerimiz, çağrı merkezimiz ve online hizmet merkezimiz aracılığıyla sunmaya, müşterilerimizin hayatına değer katmaya devam edeceğiz.”

Türk Telekom’un elde ettiği başarıyı değerlendiren Best Bussiness Ödülleri Başkanı Andrew Areoff da şöyle konuştu: “Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, geçen bir yıl içinde aralarında İnteraktif Ses Yanıtlama ve çok çeşitli self- servis kanallarının da olduğu, çok geniş yelpazede yeni hizmetler sunarak, müşteri ilişkilerini geliştirmek konusunda yaptığı çalışmalarla önemli bir mesafe kat etti. Türk Telekom’u, elde ettiği yüksek müşteri memnuniyetinin yanı sıra, hizmet kalitesinin sürekli geliştirilmesi konusunda yürüttüğü sistemli çalışmalar nedeniyle kutluyorum.”