Türk Telekom müşterilerine 65 bin bilet ısmarladı

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirliği yaparak müşterilerine büyük indirimler sunduğu avantajlar dünyası İntrink, kısa sürede büyük ilgi gördü. Türk Telekom’un müşterilerinin aile bütçesine destek olacak indirim fırsatları içeren kampanyalarının ilki olan Kamil Koç sona erdi.

3 Ağustos – 30 Ağustos 2011 tarihleri arasında düzenlenen kampanyaya 32 bin 500 Türk Telekom müşterisi katılarak, 65 bin bilet satın aldı. Kampanyaya katılan müşteriler satın aldıkları çift yönlü biletlerden, dönüş biletine yalnızca 85 kuruş ödedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi: “Kısa bir süre önce müşterilerimiz için değer yaratmak ve onların aile bütçelerine katkıda bulunmak üzere indirim kampanyaları serimizi başlatmıştık. Kamil Koç işbirliği ile başlattığımız bu kampanyalarımızı, Aygaz ve Boyner işbirliği ile sürdürdük. Büyük ilgi gören bu kampanyalar serimize yeni markalarla yapacağımız işbirliği çalışmaları ile devam edeceğiz.”