Turkcell indirmeye kararlı

Turkcell, bir ilke imza attı ve tüm yıl boyunca devam edecek çok özel marka işbirliklerini açıkladı. Turkcell’in perakendenin yıldızları ile yıl boyunca devam edecek işbirlikleri sayesinde, Turkcell’liler sözkonusu markalarda dönemsel olarak değişen avantajları takip ederek, 200 TL’ye varan indirimlerin keyfini çıkaracaklar.

Turkcell’liler yıl boyunca ETS’nin özel fırsatlarıyla tatile çıkacak, beyaz eşyalarını Arçelik’ten en uygun fiyatlarla yenileyecek, yeni evlilere ilk hediyeleri Yataş’tan gelecek, Babalar Günü’nde Kiğılı’dan en güzel hediyeler en avantajlı fiyatlarla seçilecek, Mudo’dan yaptıkları alışverişlerin kat kat fazlası puan olarak dönecek. Faturalı ve HazırKartlı, bireysel ya da kurumsal tüm Turkcell’lilerin yararlanabileceği avantajlarla tüm yıl bir alışveriş festivali havasında geçecek.

Turkcell’lilerin alışveriş fırsatlarından yararlanabilmeleri için AVANTAJ yazıp 2222’ye göndermeleri ve gelen şifreyi kasada görevliyle paylaşmaları yeterli. Turkcell müşterileri yıl sonuna kadar hazır giyim, ayakkabı-çanta, tatil, elektronik, mobilya, ev tekstili ve beyaz eşya harcamalarında dönemsel olarak cazip avantajlar elde edecek.