Turkcell iPad’i zenginleştirmeye devam ediyor

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, büyük ilgi gören Turkcell MobilTV ve Akıllı Mesaj’ın ardından, Turkcell Pusula ve Turkcell Goller Cepte uygulamalarını da iPad’e taşıdı. Mobil hayatı zenginleştirmek isteyen iPad kullanıcıları, artık Turkcell Pusula ile yollarını bulabiliyor, Turkcell Goller Cepte ile her an her yerden gol görüntülerini maç anında izleyip, futbol gündemini yakından takip edebiliyor.

Turkcell Pusula iPad uygulaması, her an her yerden hayata bağlanabilmenin avantajını teknolojinin son mucizesi iPad ile yaşamak isteyenler için düşünülmüş. Bu uygulama sayesinde çevredeki nöbetçi eczane, hastane, polis, banka ATM’leri, yeme-içme, giyim, sinema ve eğlence noktaları, “Turkcell’liler Kazanır” ve gnçtrkcll kampanya noktaları gibi tüm lokasyonlar harita üzerinde görülebiliyor ve detaylı bilgilerine ulaşılabiliyor.

Turkcell Pusula, App Store’dan ya da iTunes programı üzerinden ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Uygulamayı kullanırken oluşan veri trafiği, standart mobil internet tarifesi ya da varsa mobil internet paketi üzerinden ücretlendiriliyor.

Futbolu mobil hayatın bir parçası haline getirmek isteyenler ise Turkcell Goller Cepte uygulaması ile iPad’lerini yanlarında taşıdıkları kendi özel stadyumlarına dönüştürebiliyor. Goller Cepte sayesinde Turkcell’liler; seçtikleri takım ya da takımların gol videolarını iPad üzerinden izleyip kaydedebiliyor, Puan Durumu ekranından Spor Toto Süper Lig’de o haftaya ait güncel puan durumunu görüntüleyebiliyor, Fikstür ekranından maç bilgilerine ve anlık skorlara ulaşabiliyor, Haberler ekranından takımlara ait son dakika haberlerini öğrenilebiliyorlar.

Turkcell Goller Cepte uygulaması iPad’e App Store’dan ya da iTunes programı üzerinden ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Goller Cepte servisinden faydalanmak için, 31 Mart tarihine kadar indirim fırsatından yararlanarak, takım başına yalnızca 1 TL ödemek yeterli. Üstelik bu fiyata gol videolarını indirirken kullanılan veri ücreti de dahil.

Turkcell, Turkcell MobilTV, Akıllı Mesaj, Turkcell Goller Cepte ve Turkcell Pusula’nın ardından kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran uygulamalarını iPad’e taşımaya devam edecek.