Turkcell’de birimler yeniden yapılandı

Turkcell’in KAP bildiriminde bazı birimlerin yeniden yapılanması adına aşağıdaki açıklamaya yer verildi:

“Stratejik önceliklerimiz doğrultusunda 19 Nisan 2011 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere organizasyon yapımızda değişiklikler yapılmıştır.

Bireysel Satış, Bireysel Pazarlama ve Pazarlama Servisleri fonksiyonlarımız, “Bireysel Pazarlama ve Satış Fonksiyonel Grubu” altında birleştirilmiş ve yeni oluşturulan bu fonksiyonel grubun Genel Müdür Yardımcılığına Emre Sayın atanmıştır. Halihazırda Bireysel Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Burak Sevilengül ve Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Hulusi Acar mevcut sorumluluklarına Bireysel Pazarlama ve Satış Fonksiyonel Grubunun yapısı kapsamında devam edeceklerdir.

Grup şirketlerimizin büyümelerini hızlandırmak, verimliliği ve sinerjiyi artırmak, ulusal ve uluslararası büyüme yönetimini ve bütünsel performansını sağlamak amacıyla “Uluslararası Operasyonlar ve İş Geliştirme Fonksiyonel Grubu”  oluşturulmuştur.

Turkcell Grup Pazarlama Hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Lale Saral Develioğlu, yeni oluşturulan Uluslararası Operasyonlar ve İş Geliştirme Fonksiyonel Grubundan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Halihazırda Uluslararası Genişlemeden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Ekrem Yener, mevcut sorumluluklarına yeni oluşturulan bu yapı kapsamında aynı şekilde devam edecektir.”