Twitter kullanmayı bile bilemeyenlere özel

Twitter kullanmayı bile bilemeyenlere özel

Türkiye, yoğun bir şekilde Twitter kullanan ülkeler arasında yer alıyor. Facebook’la birlikte en çok kullanılan sosyal ağlar arasında yer alan Twitter, hedef kitlesine doğrudan ve anında ulaşmak isteyen firmalara önemli fırsatlar sunuyor.

Firmalar, ürün ve hizmetlerinin yanı sıra sundukları fırsatları da tweetleyerek takipçilerine duyurabiliyor. Takipçiler firma ile ilgili tweet’ler yazdıklarında ya da firmanın tweet’lerini kendi takipçileriyle paylaştıklarında oluşan zincirleme etki, firmanın çok sayıda potansiyel müşteriye kolayca ve dakikalar içinde ulaşmasına yardımcı oluyor. Tüm bunlara ek olarak, firma, Twitter sayfasını müşteri hizmetleri kanalı gibi kullanarak iletilen ya da marka hakkında yazılan soru ve yorumları yanıtlayabiliyor; bu da müşteri memnuniyetinin artırılmasında önemli bir rol oynuyor.

Yerel arama alanındaki uzmanlığını sosyal ağlara taşıyan Yellow Medya, firmalara sunduğu Twitter hesabı oluşturma hizmeti ile potansiyel müşterilere kolayca ulaşma fırsatı sağlıyor. Twitter için özelleştirilmiş firma logosu, arka plan görseli ve profil oluşturulmasından, hesap açılışında yeni takipçiler kazandırılmasına kadar birçok avantaj, Yellow Medya tarafından sunulan hizmet kapsamında yer alıyor.

Yellow Medya, oluşturduğu Twitter hesabında yer verdiği temel firma bilgileri ile bilinirlik ve farkındalık yaratırken, firma lokasyonlarının ve hizmet verilen bölgelerin tanıtımını da yaparak müşterilerin firmaya daha kolay ulaşmasına yardımcı oluyor. Varsa firmanın bloglarının takipçilerle paylaşılması ve takipçilerin yönlendirileceği diğer web sayfalarının linklerinin eklenmesi de Yellow Medya tarafından hazırlanan Twitter mesajları ile sağlanıyor. Hesap kurulum aşamasında telefon ve e-posta yoluyla destek de alınabiliyor.

Yellow Medya ayrıca, firmalar için Twitter hesabı oluşturma hizmetini yine kendisine ait SoLoMo Etkileşim Platformu çözümü ile entegre olarak da sunabiliyor. İki çözümün entegre bir biçimde kullanılması, bir ya da birden fazla mağaza veya hizmet noktasına sahip firmaların tüm lokasyonları için ayrı Twitter hesabı oluşturmalarını ve diğer tüm sosyal, lokal ve mobil platformlarda da varlık sahibi olmalarını sağlıyor. Üstelik tüm bunlar SoLoMo Etkileşim Platformu sayesinde tek bir arayüzden kolayca yönetilebiliyor.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş