19 Mayıs’ta en büyük kuleyi kur

Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı yeni bir kampanya hazırladı. 19 Mayıs törenlerinin vazgeçilmez gösterilerinden “Gençlik Kulesi”ni Facebook uygulaması olarak tasarlandı.

Kampanya dahilinde Facebook’tan gnçtrkcll’in “Gençlik Kulesi”ne katılanlar ve arkadaşlarını davet edenler çoğaldıkça kule yükselecek. Kule yüksekliklerine göre hediyeler de değişecek. GençTurkcell’liler, gençlik kulesi Galata Kulesi kadar yükselirse 100 SMS ve 100 MB internet, yükseklik Eyfel Kulesi’ne ulaşırsa 200 SMS ve 200 MB, eğer dünyanın bütün yüksek kulelerini geçerek bulutlara ulaşırsa 300 SMS ve 300 MB kazanacak. Hedef dünyada yüksekliğiyle ünlü tüm yapıları geride bırakıp gökyüzüne uzanan bir rekor kırmak.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın “Tüm gençlerimizin bayramını kutluyoruz. 19 Mayıs nedeniyle farklı bir kampanyayla yanlarında olalım istedik ve “Gençlik Kulesi”ni hayata geçirdik. Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll’le sadece özel günlerde değil hayatlarının her alanında yanlarındayız. Oluşturduğumuz bumubumu platformu sayesinde her konuda GençTurkcell’lilerin fikrini alıyor, kampanya ve avantajları onların istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Onların önerilerini hayata geçirerek hem en uygun gençlik tarifelerini sunuyor, hem de iletişim dışındaki harcamalarında avantaj sağlıyoruz. Ayrıca özel aktivitelerle hayatlarına eğlence katıyoruz. Kısacası gnçtrkcll gençlerin hayatlarının her alanında yanında. 3 yılda sunduğumuz avantajlı kampanyalar ve marka işbirlikleri sayesinde gnçtrkcll’lilere iletişim dışı ihtiyaçlarında 180 milyon TL avantaj sağladık” dedi.