36 ay taksitle karne hediyesi

TTNET, çocuklar ve gençleri yaz tatilinde çok uygun fiyatlar ve bütçelerile bilgisayar sahibi yapmayı planlıyor. Uygun koşullarla bilgisayar sahibi olmak isteyenler TTNET’e gelerek Exper, Acer, Lenovo, Toshiba markalarından dileğini tercih ediyor ve kendine uygun taksit seçenekleriyle ödemesini yapacak.

Bilgisayar seçenekleri arasında her ihtiyaca yönelik ürünler bulunuyor. Özellikle mobilite arayan üniversite öğrencileri Acer Aspire 5742’yi tercih ediyor. Şık bir tarza ve etkileyici bir performansa sahip bu bilgisayar kusursuz oyun, çoklu görev ve eğlence deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Masaüstünden vazgeçemeyen bilgisayar tutkunlarının stil sahibi ve yer kaplamayan kasasıyla gönlünü fetheden Exper Active DAC1A ise, güçlü bileşenleriyle masa başında eğlenceyi zirveye taşıyor.

Teknoloji takipçilerini ve oyun severleri sevindirecek bir diğer marka da Lenovo. Lenovo G570 dizüstü bilgisayarlar yüksek görüntü kalitesi, şık tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Profesyonellere yönelik olan Toshiba’nin Satellite L735 dizüstü bilgisayarı da seçenekler arasında. Bu model mobilite arayan üniversite öğrencileri ve iş adamlarının en çok tercih edeceği modellerden biri…

TTNET Pazarlama Müşteri Yönetimi Direktörü Taylan Korkmazer TTNET’in bu özel kampanyası hakkında şunları söyledi: “1 seneyi aşkın süredir düzenli olarak bilgisayar kampanyaları yapıyoruz. Bugüne kadar duyurusunu yaptığımız cihaz kampanyalarımızdan yararlanan müşterilerimizinsayısı 250 bini geçti. Bir çok hanemizin internet ve bilgisayar kullanmasını sağladık. Bu kampanyamızla da yaz tatili boyunca okuldan uzak kalan gençler ve çocuklar, bilgisayar ve internet sayesinde merak ettikleri konuları araştıracak, ders çalışacak ve bir sonraki seneye hazırlanabilecekler. Ayrıca gençler uzun yaz günlerinde internetin sunduğu sosyal ağ, film, müzik gibi eğlenceli içerikler sayesinde sıkılmaya fırsat bulamayacak. Böylece TTNET gençlere faydalı ve eğlenceli bir yaz geçirme imkanı sunacak.”