Arabalara iPhone çalıştıran dokunmatik radyo

Arabalara iPhone çalıştıran dokunmatik radyo

Pioneer, yeni hayata geçirdiği AppRadio bugünün en popüler akıllı telefonlarındaki dokunma ve hareketleri kullanarak pek çok işlevi kontrol edebiliyor. Özellikle araç içinde güvenli kullanım için tasarlanmış olan 6,1 inç ebadında, sektördeki ilk kapasitif dokunmatik ekrana sahip ürün olma özelliği taşıyor. Ayrıca, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlamak için eller serbest arama olanağı sağlayan dahili Bluetooth özelliği ve isteğe bağlı olarak araca takılabilen arka görüş kamerası için bir giriş de bulunuyor.

AppRadio gücünü, bugünün en güçlü mobil cihazlarının çoğunda olduğu gibi içerdiği yazılımın kolayca güncellenebilmesinden alıyor. Sade ve estetik bir görünüme sahip olan cihazın ön tarafında yalnızca üç tuş takımı bulunuyor; ana sayfa, sesi yükseltme-sesi kısma düğmeleri ve bunlara eşlik eden yüksek çözünürlüklü dokunmatik 6,1 inçlik ekran dikkat çekiyor.

AppRadio’nun potansiyeli, Pioneer AppRadio uygulaması ve uyumlu üçüncü taraf uygulamaları ile bir iPhone veya iPod Touch’a bağlandığı zaman ortaya çıkıyor. Doğrudan kontrol paneline gelen, sürekli genişleyen bir kullanım kolaylığı ve bağlantı olanakları dünyası sunuyor. App Store’da ücretsiz olarak sunulan Pioneer AppRadio uygulaması, iPhone 4’ün verilerine ve bağlantı olanaklarına erişim sağlayarak kullanıcıların Google Haritalar’ına ulaşmasına ve önerilen uyumlu üçüncü taraf yazılımlarını gerçek zamanlı olarak kullanabilmesine imkan tanıyor.

Google Maps, AppRadio ekranında tüketicilerin alışkın olduğu harita bilgileri ve özellikleri ile görüntülenir. Sistem kullanıcılara; arama, konumlara erişim için kullanılacak yollar, yol talimatlarını görüntüleme ve yer işareti oluşturma ile harita üzerine doğrudan işaret koyabilme olanaklarını da sunuyor.

AppRadio uyumlu uygulamalar yayınlandıkça, Pioneer’in AppRadio iPhone uygulaması kullanıcıları otomatik olarak bilgilendirilerek, App Store içinde bulunan ilgili sayfaya bir bağlantı sağlıyor. Ayrıca, AppRadio uygulaması da gelecekteki donanım, yazılım ve uygulama uyumluluğu değişikliklerine uyum sağlayacak şekilde güncellenebiliyor.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş