Avea kurumsal tarifesini kademelendirdi

Avea kurumsal tarifesini kademelendirdi

Avea, AveaBiz Kademeli Tarife ile bir ilke imza atıyor. Tarife içeriği ve yapısıyla diğer tarife uygulamalarından ayrılan AveaBiz Kademeli Tarife, Kurumsal müşterilere maksimum konuşma özgürlüğü sunuyor.

Üç kademeden oluşturulan AveaBiz Kademeli Tarife ile paket aşımı ve beklenmeyen ek faturalar son buluyor. AveaBiz Kademeli Tarife ayda sadece 15 TL sabit ücrete heryöne konuşma dakikası sunarak kurumsal pazarda ilk ve tek tarife olma özelliği de taşıyor. Üstelik paket aşımı riskini ortadan kaldırarak kurumsal müşterilerin iletişim giderlerini düşürüyor.

Yeni kurumsal hat alan ya da numarasını AveaBiz Kademeli Tarife’ye taşıyan kurumsal müşteriler; her kademe için geçerli Avealılara 2000 ücretsiz dakikaya sahip oluyor. AveaBiz Kademeli Tarife müşterileri, kendi konuştukça kendiliğinden bir üst kademenin avantajlı seçeneklerinden faydalanıyor.

1. Kademe KDV ve ÖİV dahil 15 TL aylık sabit ücret karşılığında, diğer operatör ve sabit hatlarla 150 dk sunuyor.
2. Kademede KDV ve ÖİV dahil toplam 25 TL aylık sabit ücret karşılığında diğer operatör ve sabit hatlarla 450 dakika (150 dakikası ilk kademeden, 300 dakikası ise 2. kademeye geçişte tarifeye tanımlanmak üzere) konuşma hakkı elde ediliyor.*
3. Kademede ise KDV ve ÖİV dahil toplam 35 TL aylık sabit ücret karşılığında, diğer operatör ve sabit hatlarla ek 300 dakika yani toplamda konuşulabiliyor. Müşterilerin, ilgili ay içerisinde 3. Kademeyi aşma durumlarında; her dakika 0,32 TL, her SMS ise 0,415 TL üzerinden ücretlendirilmektedir.

Habercinin notu:

Bunun bir ilk olduğunu söyleyen Avea’ya hangi alanda ilk olduğunu sorduk ve aşağıdaki cevabı aldık:

AveaBiz Kademeli tarife, kurumsal pazarda kullanıcılar için ilk defa paket aşım ve beklenmeyen ek faturalar riskini kaldıran bir uygulama olma özelliği ile Türkiye’de bir ilk.

AveaBiz Kademeli Tarife, kurumsal pazarda, ayda yalnızca 15 TL sabit ücrete heryöne konuşma dakikası sunan ilk ve tek tarife olma özelliği de taşıyor.

 Kurumsal pazarda 2 tip ücretlendirme modeli var:

  • ·  Dakika başı ücretlendirme yapan
  • ·  Aylık sabit ücret karşılığı tek bir dakika paketi sunan teklifler

Kademeli tarife bu 2 modelden farklı olarak 3 dakika paketini bir araya getiren ve müşterinin kullanımlarına göre, müşteriyi otomatik olarak paket aşımı yaşatmadan, bir üst kademedeki avantajlı dakika/fiyat kademesine geçirerek, koruyan bir sisteme sahiptir. Bu sistemde çalışan kurumsal pazarda bir teklif bulunmamaktadır.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş