Avea kurumsalda sen ben yokuz biz varız dedi

Avea, krmsal alanda değişen müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek ve kurumsal taraftaki farklılığını ortaya koymak adınadeğişim adımları attı. Bu yeni değişim hareketi kapsamında Avea, kurumsal müşterileri için geliştirdiği yeni ürün, hizmet ve çözümlerini “AveaBiz” platformu üzerinden sunma kararı aldı.

AveaBiz’in ilk büyük kampanyası, Intercity işbirliğinde düzenlenecek “Türkiye’de İşletmelerin Arabası Bizden” kampanyası olacak. Fark yaratan kampanya ile belirli bir fatura taahhüdü veren müşterilere sıfır masrafla 3 yıla kadar kiralık araç (Renault Symbol, Hyundai i30, Mercedes C180K, ve BMW 320d ) tahsis edilecek. Renault kullanabilmek için ayra 4 bin, Mercedes kullanabilmek için ayda 10 bin TL fatura ödüyor olmak gerekiyor.

Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman; “Bugüne kadar Aveaİş çatısı altında kurumsal müşterilerin ve KOBİ’lerin ilk tercihi olduk. Yaptığımız pazar araştırmaları ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sonucunda geliştirdiğimiz yeni ürün, hizmet ve çözümlerimizi müşterilerimize AveaBiz çatısı altında sunmaya devam etme kararı aldık. Yeni dönemde “AveaBiz” markası altında sunacağımız çözümler ile rakiplerimizden büyük ölçüde farklılaşacağız.” dedi.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan “Kurumsal hat kullanıcıları; şirketin çözüm ortağı değil, şirketin parçası olacak. Daha renkli, sıcak, samimi, içten yaklaşan, onu anlayan ve anladığını gösteren, hem iş, hem de ekonomik boyutta işlerine değer katan bir marka istiyorlardı. Tüm organizasyonumuzu, iş süreçlerimizi, müşteriye bakışımız ve projelerimizi bu beklentilerle paralel hale getirdik.” dedi.