Geleni gösteren kapı zili

2018 yılında Legrand bünyesine katılan Netatmo, kullanışlı, güvenilir ve erişilebilir ürünler ile evinizdeki güvenliği en yüksek seviyeye çıkartacak çözümler sunuyor. Netatmo akıllı kapı zili ile aylık veya yıllık hizmet ücreti ödemeyi gerektirmeden evinize gelen misafirleri anında akıllı telefonlarınızdan görüntüleyebilirsiniz

Sevdiklerinizin ve yaşam alanınızın kontrolünü elinize almak artık çok önemli. Netatmo akıllı kapı zili ile kapınıza gelen kargocuyu veya herhangi bir misafirinizi kendi sesinizle karşılayabilirsiniz. Zile basıldığı anda cep telefonunuza gelen çağrıya karşılık vererek evde olmasanız dahi ses ve görüntülü olarak karşıdaki kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Eğer çağrıya cevap veremezseniz merak etmeyin Netatmo akıllı zili tüm çağrı ve görüntüleri kaydeder ve geçmişe dönük bu kayıtlara bakarak kimlerin geldiğini görebilirsiniz. 

Zarif ve kompakt tasarım

Netatmo akıllı kapı zili, modern ve minimalist tasarımı ile evlerinizin girişlerinde fark yaratıyor. Full HD 1080P kamerası ışıktaki ani değişikliklere uyum sağlayarak olağanüstü görüntü kalitesi sunuyor. Kızılötesi gece görüşü ve tüm hava koşullarına dayanıklılığı sayesinde kapınıza gelen ziyaretçileri her zaman rahatlıkla görüntüleyebilir, yaşam alanlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.