Grupfoni Facebook’ta 300 bin kişi oldu

Grup satın alma pazarında son 7 ayın ciro lideri grupfoni’nin Facebook sayfası 300.000 takipçiye ulaştı. grupfoni’nin sahip olduğu 86 Facebook sayfasının her birinde o şehre özel belirli takipçi kitlesinin bulunması dikkat çekerken, en çok takipçiye sahip ilk 5 sayfanın ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Eskişehir olduğu görülüyor.

Yeme-içme mekânları, sağlık ve güzellik hizmetleri, kültür – sanat etkinlikleri ve eğitim gibi farklı kategorilerde %90’a varan indirimli fırsatlara yer veren grupfoni, üyelerinin yaşadıkları şehrin doyasıya tadını çıkarmalarını sağlıyor. 16 ilde aktif fırsatlar sunan www.grupfoni.com sitesinin 1 milyon 700 bine yakın üyesi bulunuyor.

Sadece büyük şehirlere odaklanmak yerine, Anadolu’ya da yayılmayı hedefleyen grupfoni, sosyal medyaya önem vererek bu konuda deneyimli bir ekibi bünyesinde barındırıyor. grupfoni Facebook sayfasında, takipçilerinin yaşadıkları şehirdeki özel anlık fırsatları takip etmeleri için faydalanabilecekleri interaktif bir Türkiye haritası bulunuyor. Devamlı güncellenen günlük duyurulardan haberdar olmak için kullanılabileceği gibi grupfoni fan sayfaları, çeşitli anketlere katılma, hediye kazanma, siteye ve grupfoni e-bültenlerine üye olup günlük fırsatları takip etme olanağı da sunuyor.

grupfoni Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Burak Hatipoğlu konuyla ilgili olarak “Müşterilerimizin yaptıkları değerlendirmelerden yola çıkarak kendimizi geliştirmek için adımlar atıyoruz. Onların sorularını en hızlı şekilde yanıtlarken, yaşadıkları problemlere de aynı hızda çözüm üretmeye özen gösteriyoruz. Facebook sekmelerimizden biri olan iletişim formumuz aracılığıyla, gerekli durumlarda bize hemen ulaşmalarına olanak sağlıyoruz” diye konuştu.