Kamudan “Global” beğeni

Global Bilgi’den yapılan açıklamada, şirketin hizmet verdiği kamu kurumlarında yapılan “Kamu Kurumları Memnuniyeti” araştırmasında, yüzde 91 oranında yüksek memnuniyet derecesi saptandığı bildirildi. Açıklamada, genel memnuniyet, güven, tavsiye etme ve tekrar tercih etme kriterlerinin araştırıldığı çalışmanın; Turkcell Global Bilgi’nin çağrı merkezi hizmeti verdiği Tarım Bakanlığı Kalite Kontrol Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yapıldığı belirtildi.

Turkcell Global Bilgi İş Geliştirme ve Yeni Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Engin Utkan, Türkiye’nin en değerli kurumlarının yüksek memnuniyet oranından gurur duyduklarını belirterek şu ifadeleri kullandı: “Yüzde 91’lik sonuç, işimizi ne kadar doğru yaptığımızın güzel bir kanıtı oldu. Çağrı merkezi hizmetimizin yanı sıra uçtan uca çözümler sunabilme yetenek ve gücümüzün de takdir edilmiş olmasından büyük memnuniyet duyduk. 12 yıllık sektör tecrübemizin ve liderliğimizin yanı sıra çalışanlarımıza verdiğimiz yoğun eğitimlerin de başarımıza katkısı büyük oldu. Global Bilgi sunduğu hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı, sektördeki tecrübesi ve liderliği ile öncü olmaya devam ediyor. Tüm çalışanlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde işimizi aynı kalite ve heyecanla sürdürmeye devam edeceğiz.”

Açıklamada, “Araştırma, Turkcell Global Bilgi’nin 12 yıllık sektör tecrübesini müşterilerine doğru bir şekilde entegre edebilmesi, ileri teknoloji kullanımı ve altyapısı ile değişen ihtiyaçlara uygun çözümler sunması, uzman personel istihdamı, 7/24 ulaşılabilirliği, referansları, yurt içi ve dışındaki yatırımları ile güven veren bir şirket olması ve üst düzey bilgi güvenliği sağlaması nedeniyle yüksek memnuniyet oranına sahip olduğunu gösteriyor” denildi.