Microsoft bilişimin fuar tarafını da üstlendi

Microsoft Türkiye’nin 11 Mart 2011 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceği Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesi 2011 etkinliğinde uzman yerli ve yabancı konuşmacılar sektörün geleceğine yön verecek trendleri anlatacak. Zirve, en büyüğünden en küçüğüne Türkiye bilişim sektöründe yer alan firmaların yetkililerini, , Microsoft’un kurumsal müşterileri, KOBİ’leri, iş ortaklarını, yazılım geliştiricileri ve bilgi teknolojisi uzmanlarını bir araya getirecek.

Microsoft’un iş ortaklarıyla birlikte sunduğu çözümlerin yanı sıra ve müşteri başarı hikayelerinin de anlatılacağı etkinlikte; Geleceğin Çalışma Dünyası, Web Platformu, Kurumsal İş Çözümleri ve Bulut Bilişim gibi birçok farklı konuda, 11 paralel sunum gerçekleştirilecek.

Bu yılki zirveye konuk konuşmacı olarak davet edilen Prof.Dr.Ulrich Walter araştırmacı astronot olarak yaşadığı uzay deneyimini paylaşacak. Walter, gerçekleştireceği “Vizyondan Misyona” başlıklı konuşmasında bir astronotun hedefe ulaşmak için yaptığı özverili çalışmayı anlatacak.

Sektördeki yeniliklerin bilişim profesyonelleri ve karar vericiler ile paylaşılacağı bu önemli etkinliğin platin sponsorluğunu Denizbank ve Intel üstlenirken; Datamarket, Sentim, KoçSistem de Altın sponsorlar arasında yer alıyor.