Redhack anneler gününü devlet üstünden kutladı

Redhack anneler gününü devlet üstünden kutladı

Redhack isimli hacktivist grup, anneler günü mesajını Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı üstünden kutladı. Bakanlığın hizmet sayfasını silerek yerine Anneler Günü mesajlarını ekleyen grubun mesajları şöyle oluştu:

Türkiye’de kadınların yüzde 35.6’sı bazen, yüzde16.3’ü sık sık aile içi tecavüze uğruyor , her 100 kadından 97’si, en az bir kez şiddet görüyor, kadınların yüzde 20’si, silah ve bıçak gibi aletlerle şiddete uğruyor, üniversite mezunu kadınların yüzde 23’ü fiziksel şiddete, yüzde 71’i de ekonomik ve cinsel şiddete maruz kalıyor.her 100 kadından 97’si, en az bir kez şiddet görüyor, kadınların yüzde 20’si, silah ve bıçak gibi aletlerle şiddete uğruyor, üniversite mezunu kadınların yüzde 23’ü fiziksel şiddete, yüzde 71’i de ekonomik ve cinsel şiddete maruz kalıyor.

Ve bizim Aile bakanimiz bunlara kafa yoracagina “dizilere” kafa yoruyor. Tavsiyemiz “dizi seyredecegine” ulkeyi yonetsin..

Cagdisi doktrinlerle 4 kadin almayi bile mesrulastiran cemaat gudumlu aile politikasina son!

Anneleri aglatan, “kirli savas” politikasina son!

“Ananida al git” saygisizligina son!

Dunyanin tum anneleri, kan politikasina karsi birlesiniz!

Yagma yok ARTIK RedHack var!

Bu eylemimizi, Cumartesi Anneleri ve hangi irktan, milliyetten, dinden veya ogretiden olursa olsun çoçuklarni savasa kurban vermis tum annelerimiz nezdinde tum dunyanin ezilen cefakar annelerine armagan ediyoruz!

Bu sitedeki BELGELERIN “biz kismina” ulsamak için TIKLAYIN

Halk için Hack! 1977’den bu yana..

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş