Renkler neyse onu gösteriyor

Renkler neyse onu gösteriyor

Özellikle grafik işi yapanların en büyük sıkıntısı, bilgisayarda çalıştıkları ürünlerin renklerinin istedikleri gibi çıkmamasıdır. Zira bazı monitörler renkleri olması gerekenden alarak kendi istediği hale getirir. Asus, işi renk olanları en ideal görüntüye ulaştırmak için yepyeni bir monitör hayata geçirdi. Yeni 23 inç ekran ve QuickFit sanal ölçeklendirme özelliği ile birlikte gelen ASUS PA238Q, doğru grafik çalışmaları ve profesyonel uygulamaları ideal görüntüye ulaştırıyor.

Grafik tasarımcıların, fotoğrafçıların ve diğer profesyonellerin ihtiyacını karşılamak için oluşturulan ProArt Serisi’ne dahil olan IPS panele sahip ASUS PA238Q 23” ekranda 1920 x 1080 doğal çözünürlüğe sahip arkadan aydınlatmalı LED monitör piyasaya sürülüyor… Kolay bağlantı kurulabilmesi için DisplayPort, HDMI, DVI-D, D-sub ve USB portu gibi çoklu girişleri bulunuyor.

50,000,000:1 gibi çok yüksek bir kontrast oranı sunan PA238Q, gerçek karşıtlık ayrımı ile muhteşem bir görüntü kalitesi sunarken 16:9 ekran oranı ve diğer özellikleri ile birlikte PA238Q film izleme ve oyun oynama gibi eğlenceli uygulamalar için çok yetenekli bir monitör haline dönüşüyor.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş