Saklayabilmek ve kaybolunca kurtarmak ne güzel şey

Sony şimdi, MICROVAULT USB sürücü ailesine ilginç bir giriş seviyesi ürünü ekledi. MICROVAULT™ STYLE mini sürücü, her yere götürülebilecek kadar küçük ve renkli.

Bütün dokümanlarınızı, fotoğraflarınızı ve müzik parçalarınızı saklamak için ideal olan MICROVAULT™ STYLE, 4GB, 8GB ve 16GB’lık kapasitelerde satışa sunuluyor. Beyaz veya sınırlı sayıdaki pembe ve küf yeşili renk seçeneklerine sahip şık ve çok ince bu sürücü, netbook ve notebook PC’ler gibi bugünün USB portlu kompakt cihazları için oldukça uyumlu bir mini cihaz.

Bir küp şeker kadar küçük, 4.6 mm incelikte ve sadece 4g ağırlığında olan MICROVAULT™ STYLE, dosya transferi boyunca görsel onay sağlayan, sürücünün üstündeki parlak sarı-yeşil LED ile her açıdan görülebiliyor.

Yeni sürücü, anahtarlığınıza, telefonunuza veya MP3 çalarınıza takılmak için askı halkası deliğine de sahip. Akıllı yeni ‘kapsız’ tasarım, PC’nizin USB yuvasına doğrudan giriyor, güvenilir depolama ve veri transferi için tam bir uyum sağlıyor.

PC masaüstünüzde göründüğünde, MICROVAULT™ STYLE diğer USB cihazlarından kolaylıkla ayırt ediliyor. Hızlı sürücü teşhisi, diğer sürücülerin yanında kolay tanınması için özel bir sürücü ismi atıyor.

MICROVAULT™ STYLE, sadece bir USB sürücüsü olmanın ötesinde, dijital verilerinizden en iyi sonucu elde etmek için ücretsiz indirilen yazılımları da içeren komple bir depolama çözümü aynı zamanda.

Kayıtlı MICROVAULT™ STYLE sahipleri için http://www.sony.net/Products/Media/Microvault‘da hazır olan File Rescue, kaza ile zarar gören veya silinen dosyaları kurtarıyor. %90’lık başarılı kurtarma oranı ile yazılım, JPEG fotoğrafları, MPEG veya AVCHD videoyu ve MP3 müzik dosyalarını içeren değerli verileri kazandırmaya yardımcı olma konusunda temel bir destek yazılım özelliği taşıyor.