Santral da buluta çıktı

IMG_8333Millenicom, küçük işletmelere ve kobilere ilk yatırım maliyetine katlanmak zorunluluğu olmadan sahip olabilecekleri Bulut Santral Hizmetini sunuyor. Millenicom Bulut Santral; kobilerin ilk yatırım maliyeti olmaksızın aylık sabit bir ödeme ile tüm telefon ve santral ihtiyacını karşılıyor. Bunu kullanan işletmelerin bünyelerindeki tüm ofisler/şubeler kendi aralarında ücretsiz konuşuyorlar.

Millenicom Bulut Santralin bir diğer faydası ise destek hizmetlerinden ve ücretli güncellemelerden kullanıcıyı kurtararak maliyetleri düşürmesi. Akıllı cihazlar üzerinden tüm santral işlevlerinin mobil olarak da kullanılabildiği Millenicom Bulut Santral Hizmeti, hızlı ve kolay kuruluyor, yedekleme sistemi ile risklere karşı güvence veriyor ve taşınma durumunda işlemleri çok kolaylaştırıyor.

Millenicom Bulut Santral ile tüm kobiler, çağrılarını yönlendiren, cevaplayan, raporlarını kaydeden ve farklı telefonları eş zamanlı olarak arayan bir santrale sahip olacak. Millenicom Bulut Santral Hizmeti hem ekonomik hem güvenli hem de teknolojik alt yapısıyla müşterilerine Detaylı Çağrı Kaydı ve Sesli Yanıt Hizmetlerini (IVR / Robot Operatör) de sunmakta.