Sony’den profesyonele en yakın kamera

Sony’den profesyonele en yakın kamera

Sony’nin yeni NEX-VG20E video kamerası, sinematik Full HD video ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için yaratıcılık olanaklarını genişletiyor. Sony’nin yeni Handycam NEX-VG20E Full HD E-mount sistemli video kamerası, Kasım itibariyle satışa sunuluyor. 16.1 megapiksellik çözünürlüğe sahip olan sensör, düşük ışıkta son derece düşük parazit ile seçkin bir video resim kalitesini garanti ediyor. İster video ister fotoğraf çekiminde, büyük sensör bir DSLR kameranın etkileyici resim kalitesine rakip bir kalite sağlıyor. Full HD video çekimi şimdi 50p ve 25p kare hız seçenekleri ile tamamlanıyor.

Diyaloglar ve diğer sesler, şimdi stereo ve 5.1 kanal surround’ı destekleyen hassas Quad Capsule Spatial Array Mikrofon ile alınıyor. Yeni bir ses seviyesi kontrolünün yanı sıra harici bir mikrofon ve izleme kulaklığı için profesyonel tipte jack girişleri bulunuyor.

Çeşitli ergonomik düzenlemeler, video çekenlerin büyük bir rahatlık içinde HD video ve fotoğraf çekmelerine olanak tanıyor. Pozlama, iris ve diğer ayarların elle yapılmasına izin verecek şekilde, profesyonel tipte bir kontrol paneline şimdi LCD panel kapalı da olsa erişilebiliyor.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız Giriş