Türk Telekom’a PR ödülü

Türk Telekom, Uluslararası Halkla İlişkiler Birliği’nin (International Public Relations Association/IPRA) Golden World Awards organizasyonunda Ev Gibisi Yok konsepti ve Ev Avantaj Tarifeleri için yapılan iletişim çalışmalarıyla üç ödül birden alarak büyük bir başarıya imza attı. Böylece Türk Telekom, müşteri odaklı ürün ve hizmetleriyle değer yaratırkan iletişim çalışmalarıyla da uluslararası ödüller almaya devam etmiş oldu.
Türk Telekom Ev Avantaj tarifeleri ile müşterilere uygun fiyata iletişim imkanı sağlanırken Ev Gibisi Yok konsepti ile de ev telefonu üzerinden güvenlikten sağlık ve sigortaya kadar birçok alanda hayatlarına değer katılıyor.

“Mevcut Hizmetlerin Tüketici İletişimi” (Consumer PR for Existing Service) kategorisinde Ev Gibisi Yok kampanyası ile ödül alan Türk Telekom, İtibar ve Marka Yönetimi (Reputation and Brand Management Online) kategorisinde ise Ev Avantaj ile ödül kazandı. Bu iki kategorinin yanısıra Yaratıcılık (Creativity) kategorisinde Türk Telekom’a özel ödülü getiren kampanya ise yine Ev Gibisi Yok oldu. Golden World Awards 2011 ödülleri 21 Ekim 2011’de İstanbul’da düzenlenecek törenle verilecek.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt şöyle konuştu: “Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olmaktan öte, yaratıcısı ve geliştiricisi olma hedefi ile Türkiye’de yakınsama teknolojilerinin gelişimine öncülük ederek, müşterilerimize katma değerli ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi tanıtmak için yaptığımız iletişim çalışmalarıyla, 50 ülkeden projelerin değerlendirildiği IPRA Golden World Awards 2011’da üç ödül birden aldık. Hizmetlerimizi tercih ederek bu ödülü bize getiren değerli müşterilerimize, teşekkür ediyorum. Müşterilerimizin hayatlarına değer katan ürün ve hizmetler geliştirmeye ve bu ürün ve hizmetleri ödül getirecek iletişim kampanyalarıyla duyurmaya devam edeceğiz.”