Turkcell ile yazı ucuza getirin

gnçtrkcll, yaz aylarını gençler için renklendiriyor. Bumubumu.com üzerinden gençlere ne istediklerini soran ve onlara kendi sahip olacakları fırsatları seçme hakkı tanıyan gnçtrkcll, bu kez “Bu yaz hangisi gnçtrkcll’liyi bozmasın?” sorusuyla gençler için yazın sponsorluğunu üstlendi.

Bumubumu.com’da sorulan anket sorusunun yanıt şıklarından ilki “Yaz aşkı”, ikincisi ise “Yaz masrafı” idi. Gençler en çok oyu ikinci şıkka vererek yaz aylarında yapacakları harcamaları azaltma görevini gnçtrkcll’ye verdi.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in gençlere 2005 yılından bu yana gnçtrkcll ile ulaştığını ve onlara hem daha avantajlı konuşma, mesajlaşma, internete erişme imkanı sağlayan tarife ve kampanyalar hem de birçok sürpriz fırsatlar sunduğunu hatırlattı. Burak Sevilengül, sözlerine şöyle devam etti:

“gnctrkcll olarak bumubumu.com platformu ile gençlere istediklerini seçtiriyor ve güçlerini ortaya koymalarını destekliyoruz. Bumubumu.com.da yaptığımız ankete verdikleri cevapla gençler yazın artan harcamalarını biraz azaltmamızı, bir anlamda onlara sponsor olmamızı istediler. Biz de gençlerin isteğiyle yaza sponsor oluyoruz. Yaz tatili bütün yıl bekledikleri dönem. Gezmenin, eğlenmenin, tatilin tam tadını çıkarmak hakları. Gençliğin keyfini çıkarmalarına bir nebze katkımız olacaksa ne mutlu bize”

gnçtrkcll, gençlerin yaz aylarında artan masraflarının iletişim, tatil, eğlence, giyim ve gıda başta olmak üzere pek çok alanda sunduğu hediye ve avantajlarla karşılıyor:

· gnctrkcll’liler Simit Sarayı’ndan tek seferde 4 TL ve üzeri alışveriş yaptığında eğer GençTarifeliyse, günlük 400 SMS hediye kazanacak. GençTarifeli olmayanlar ise gün içinde belirli saatler arasında Turkcell’den Turkcell’e 4 saat bedava konuşabilecek.
· gnctrkcll’li, Sony PSP 3004 modelini sadece 349 TL’ye satın alabilecek. Üstelik yanında seçtiği bir PSP Essentials oyunu da hediye edileccek.
· gnctrkcll’li istediği yaz tatilini kulübü sayesinde yapacak. Gençler, Türkiye’de ya da Avrupa’da nereye gitmek istediklerini bumubumu.com üzerinde açıklayacak ve seçtiği yer en çok beğeni toplayan gnctrkcll’li istediği yere gitme şansı bulacak.
· Facebook’ta gnçtrkcll sayfasını beğenip arkadaşlarını gnçtrkcll sayfasına davet eden gnctrkcll’li, daveti kabul eden her arkadaşı için 1 puan kazanacak. Kazandığı puana göre D&R hediye çeki, Mudo hediye çeki, Mavi Hediye çeki, McDonalds’tan menüler ve tatlılar gnctrkcll’linin olacak. Ayrıca en çok puan alarak dereceye giren ilk 20 kişiye iPad, iPhone, Sony PS3 ve Sony PSP hediye edilecek. Tüm bu hediyelerin yanı sıra kampanyaya katılan ilk 300.000 kişi kazanacakları 50MB’lik paketle cep telefonları üzerinden internette gezmenin tadını çıkaracak.
· gnctrkcll’li Antalya ve Bodrum’daki AquaParklar’a %30 indirimli girebilecek.
· gnctrckll’li Jimmy Key mağazalarında 1 Alana 1 Bedava fırsatından yararlanacak, ne alırsa 2. aldığı ürün hediye olacak.
· gnctrkcll’li 1 Temmuz itibarı ile Kyo Myfriend’den ne alırsa alsın alt harcama limiti olmaksızın %20 indirim kazanacak.
· gnctrkcll’li, Turkcell Kuruçeşme Arena’daki bazı konserlerde hediye ve indirimli bilet kazanma fırsatına sahip olacak. Facebook’taki gnçtrkcll sayfasından gitmek istediği konseri seçen gnctrkcll’linin cep telefonuna bir soru gönderilecek. Soruya en hızlı ve doğru yanıt verenlere bedava çift kişilik konser biletleri verilecek. Ayrıca konser biletleri gnçteklif.com’dan yapılan satın almalarda da hediye edilecek.
· gnctrkcll’li sürpriz sinema filmlerinin ön veya özel gösterimlerine bedava bilet kazanacak. Bunun için gnctrkcll.com ve gnctrkcll facebook sayfalarını takip etmesi yeterli.