Vodafone “Komple İletişim” sonuçlarını açıkladı

Vodafone Türkiye, birinci yılını dolduran İş Ortağım Programı’nın sonuçlarını, önümüzdeki dönem projelerini ve tek elden telekom hizmetleri sunarak başlattığı “Komple İletişim” çağının detaylarını bir basın toplantısıyla paylaştı.

Vodafone Türkiye, bir yılda kurumsal segmentteki cirosunu yüzde 51 oranında artırdı. Bu alanda Vodafone ülkeleri arasında en hızlı büyümeyi gerçekleştiren ülke oldu. 3G lansmanından bu yana kurumsal iş ortaklarının data kullanımları 40 katına çıktı.

Vodafone İş Ortağım’ın yeni başlattığı “Komple İletişim” çağında Vodafone’dan mobil ses hizmeti alan işletmeler, sabit telefon hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. İş Ortağım, işletmelere mobil hat başına 6 ay boyunca ayda 100 dakika ücretsiz sabit telefon
görüşmesi fırsatı sunacak. Kampanya herhangi bir taahhüt gerektirmeksizin mevcut ve yeni iş ortaklarına yönelik olma özelliğinin yanısıra diğer Vodafone kampanyalarından faydalanan iş ortaklarının da katılımına açık bulunuyor.

Toplantıya katılan Vodafone Türkiye Kurumsal ve Mobil Pazarlama Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç “Komple İletişim” çağında iş ortaklarına sunulan fırsatları aktardı. “Vodafone’dan mobil hizmet alan tüm iş ortaklarımıza, her mobil hat başına 6 ay boyunca sabit telefondan ayda 100 dakika ücretsiz görüşme sunuyoruz. Vodafone’un global tecrübesi ve Borusan Telekom’un sabit iletişim alanındaki tecrübesinin bir araya gelmesiyle, katma değerli yeni iletişim olanaklarının yaratılacağını da burada söylemek istiyorum.” diyen Alıç sözlerini şöyle sürdürdü:

“İş ortaklarımız tüm iletişimlerini tek elden alma ihtiyacı hissediyor. Biz de Borusan Telekom satın almasının yarattığı sinerji ile mobil ve sabit iletişim hizmetlerini bir çatı altında topluyoruz. Böylelikle iş ortaklarımızın, tüm iletişim ihtiyaçlarına cevap verme yolunda güçlü bir adım atarak “Komple İletişim” sunan bir operatör olduğumuzu ilan ediyoruz. Bu alanda Türkiye’de yine bir ilke imza atarak, sabit/mobil ses hizmetlerini tek elden böyle bir fırsatla vermeye başlayadığımızı büyük bir mutlulukla bildirmek istiyorum. Bu hizmetimizle işletmelerin iletişim giderlerinde yüzde 80’e varan oranlarda tasarruf yapabilmesini sağlayacağız. Buna ek olarak yenilediğimiz tarifelerimiz, etkili kampanyalarımız ve yaratıcı servislerimizle iş ortaklarımıza tek elden avantajlı hizmet sunmaya devam ediyoruz.”