apple car

Apple o kadar dost bir sistem tasarladı ki birilerinin çok gıcık olmasına rağmen, Avrupalı mobil operatörlerin sürekli öteki telefonlara ödül vermesine rağmen iyi satıyor, ötekilerden de pahalıya satıyor. Millet aldığı sürece işlerini iyi yaptıkları ortada…

Volvo da kendini güvenlik ve sağlamlıkla bağlamış, son satın almalara rağmen çok fazla Kuzey Avrupalı imajını kaybetmemeye çalışan şirin bir markamız.

Biraz keskin köşeli görünen Volvo’nun kendini yumuşatması için inanılmaz bir yol bulundu ve Apple’ı arabasına aldı. Şimdilik ne söylense hikaye, mal çıkınca göreceğiz ama ilk bakışta araba ekranının şahane bir Apple telefonna döndüğünü görmek mümkün. Arabanın telefonla yapılabilecek her şeyini, yön bulmasını mesaj atmasını ve internete girmesini bu şekilde yapabildiğiniz gibi arabanın farlarından kaloriferine kadar olan donanımını da bununla yönetmeniz mümkün olacak gibi gözküyor.

Muhtemelen yol boyu Siri ile muhabbet etmemiz de mümkün olacak. Ben olsam bunların yerine Kara Şimşek sesi ve görüntüsü koyardım telefon ekranına ya… Sadece bizim kuşak anlar bunu. Ama bizim kuşaktan da onlarca adam neyi var neyi yoksa yatırıp u arabaya sahip olmak isteyecektir.

Benim aklımdan hep Mini geçmişti Apple ile beraber kullanılabilmeleri açısından. Belki ben Mini kullandığım için.

Otomotiv için minik, birlikte çalışabilecek cihazların bir araya gelebilmesi için büyük bir adım…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.