Hemen bir SMS at 50 lira kazan yarın çok geç olabilir

Turkcell ve Migros iş birliğiyle oluşturulan Money Mobile, lansmana özel teklifiyle belirlenen Migros ve Tansaş mağazalarında numarasını Turkcell’e taşıyan ya da yeni bir faturalı hat alan bireysel müşterilere tüm Migros Grubu mağazalarından tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinde %15 indirim sağlıyor.

Ayrıca Turkcell bireysel hattı olan ilk 100 bin kişi ve numarasını Turkcell’ e taşıyan veya yeni bireysel faturalı hat alan ilk 50 bin kişi ise yine lansmana özel olarak tüm Migros Grubu mağazalarından yaptığı 50 TL ve üzeri alışverişte, bir hafta boyunca geçerli 50 TL/ 125 dakika konuşma kazanıyor.

Bütün bunların yanı sıra; Money Mobile üyesi Turkcell’liler, Money Club kartlarında biriken “Money”leri konuşma dakikalarına dönüştürebiliyor. Money Mobile üyesi Turkcell’liler, 2 Money karşılığında günlük 12TL/30 dakika, 4 Money karşılığında haftasonu boyunca kullanabilecekleri 50 TL/125 dakika elde ediyor.

Haber yarın gazetelere çıktığında muhtemelen herkes buna girmiş olacak. O yüzden bugün bu haberi okurken başvurursanız bahsi geçen hediye dakika ve paraları almak hakkına kavuşabilirsiniz…

Turkcell ile gerçekleştirdikleri işbirliğini ve Money Mobile’ın müşterilerine getireceği avantajları değerlendiren Migros Ticaret A.Ş CRM ve Bilgi Teknolojileri Direktörü Mustafa Bartın, “Money’lerini, bedava alışverişte kullanan müşterilerimiz artık bedava konuşmaya da çevirebilme imkanına kavuşuyor. Hep ilkleri yapmaya alışık Migros Ticaret, perakende sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi” diyerek sözlerine devam eden Bartın, “Money kazanmak artık daha avantajlı, reyonlarımız konuşturan ürünlerle dolu. Müşterilerimiz Money kazandıran avantajlı ürünleri tercih edip, Money’leri ile tercihlerine göre hafta içi veya hafta sonu geçerli olacak konuşma süreleri kazanabilecekler. Müşterilerimiz 50 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL’lik konuşma kazanırken, ayrıca kasada %15 indirim fırsatını da yakalayacaklar” dedi.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyen Money Club üyesi bireysel Turkcell hat sahipleri, Money yazıp boşluk bırakarak Money Club kartlarının 16 haneli numarasını 2830’a SMS atarak Money Mobile üyesi olabiliyor.

50 TL ve üzeri alışverişlerde bir hafta boyunca geçerli 50 TL/ 125 dakika konuşma süresi kazanmak için, Turkcell bireysel hattı olan ya da yeni ön ödemeli hat alan müşterilerin Money Mobile üyesi olduktan sonra kasa fişinde yazan şifreyi 7477’ye göndermeleri yeterli oluyor. Kampanya 22 Mart’a kadar geçerli.

Haber yarın gazetelere çıktığında muhtemelen herkes buna girmiş olacak. O yüzden bugün bu haberi okurken başvurursanız bahsi geçen hediye dakika ve paraları almak hakkına kavuşabilirsiniz…

Money Mobile üyesi Turkcell’liler’in, 2 Money karşılığında günlük 12TL/30 dakika, 4 Money karşılığında haftasonu boyuncakullanabilecekleri 50 TL/125 dakika kazanmak için ise 2 MONEY ya da 4 MONEY yazıp 7477’ye kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Kampanya, 21 Nisan’a kadar geçerli.