Koşa koşa Akbank’a gidiyorum

akbankApple Watch için Türkiye’nin en kapsamlı bankacılık uygulamasını sunan Akbank, özel tasarladığı Akbank Direkt uygulamasıyla da Türkiye’de Apple TV’de yer alan ilk banka oldu. Geçtiğimiz sene GSMA – Global Mobile Awards tarafından, “Yılın Uygulaması” kategorisinde “Dünyanın En İyi Akıllı Telefon Uygulaması”, bu sene de Global Finance tarafından Dünyanın en iyi mobil bankacılık uygulaması seçilen Akbank Direkt, Apple TV uygulamasını da hazırladı.

Eğer gerçekten bu doğruysa, Akbank Apple TV’nin ilk bankası olduysa durmak olmaz. Hemen bütün varlığımızı Akbank’a yatırmak lazım. Kolay mı Apple TV… Hem de daha öncesinde saatte de ilk olmuşlar. O zaman en iyi faizi onlar veriyordur, en iyi işlemleri onlar yapıyordur.

Hala inanamıyorum. Bir Türk bankası Apple TV içinde. Düşüncesi bile bende hafif bir baş dönmesi yaratıyor. İçinde bulunduğum bu büyük gurur dalgasını anlatacak kelime bulamıyorum. Sık sık Facebook hesabıma giderek yabancı arkadaşarım var mı diye bakıyorum. Onlara söyleyeceğim bu büyük bankacılık başarısını. Birilerine anlatmam lazım ve Türkiye’deki cahil zerzevatlar anlamazlar Apple TV içinde bir banka olmanın önemini.

Allahım. Akbank!!! Bana bu mutluluğu yaşattığın için kesinlikle cennetliksin. Allah senden razı olsun.

Doğrusu saat uygulamasından sonra daha iyisi yapılamaz derken bu tokat gibi uygulamayı benim suratıma çarpan Akbank teknik kadrosuna ve bu çok önemli haberi bana ulaştırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan iletişim birimlerine teşekkürü bir borç biliyorum…