Siz tatile giderken evdeki hayvanları Armut’a emanet edin

Armut_Pet_Hotel_2

Armut.com ilginç bir girişim. Kendiniz yapmak istemediğiniz ancak mutlaka yapılması gereken işleri hayata geçirmenin yollarını sunuyor size. Evi temizlemeniz gerekiyor, ama istemiyorsunuz. Armut piş ağzıma düş diyerek bu siteye giriyor ve oradan destek alıyorsunuz.

 

Temizlik, nakliyat ve tadilat başta olmak üzere birçok farklı kategoriden 90 bini aşkın hizmet vereni online ortama taşımışlar. Ancak şu anda çok daha önemli bir işe başlıyorlar: Uzun bayram tatilinin yaklaştığı bu dönemde tatile gidecek kişilerin, evcil hayvanlarını emanet edeceği yer arayışlarına 200’ü aşkın üye güvenilir kedi ve köpek oteli ile çare olmayı hedefliyorlar.

Tatile giderken kedinizi yanınızda götüremezsiniz. Kedinizi bir ihtimalle evde bırakailirsiniz. Ama ya tatile beraberinizde götüremediğiniz köpeğiniz? İşte bunun için hayvan otelleri var. Bu yıl yaz mevsiminde, ilkbahara göre Armut’a gelen evcil hayvan oteli taleplerinde yüzde 250 üzerinde bir artış gözlenmiş. Geçtiğimiz yılın ilk altı ayına göre bu sene karşılaştırıldığında bu artış yüzde 270’in üzerine çıkmış.

Kullanıcılar armut.com üzerinden, geceliği 20 TL’den başlayan fiyatlarla kedi ve köpek otelleri için teklif alabilmeye başladı. Gelen teklifler arasından diğer kullanıcıların yorumlarına ve verilen puanlara göz atıp, kendisine ve evcil hayvanına en uygun gelen hizmet vereni tercih etme imkanını sonuna kadar değerlendiriyorlar.