TTNET grubunun gücünü iyi kullanıyor: Yeni çıkardığı paket ile her yöne ayda 200 dakika konuşma veriyor, üstüne 200 de SMS koyuyor ve tüm bunları sadece 10 TL’ye veriyor.

Avea’nın sadece büyük kulüplere sağladığı avantajı etkin bir biçimdre kullanan TTnet bunu hem küçük de olsa rakiplerine ileri gitme fırsatını ortadan kaldırmak için kullanıyor hem de Avea’nın hizmetlerini satarak şirkete yeni bir gelir kapısı yaratmış oluyor.

Yalnız dikkat edin: Bu paketten sadece 6 ay boyunca faydalanabiliyorsunuz. 6. ayın sonunda 200 dakika her yöne uygulaması bitiyor ve 100 dakikaya iniyor. Bunun yanında paket aşımında ise her yöne sadece 10 Kuruş’a mesajlaşma ve konuşma yapılabiliyor.

TTNET aboneleri ve yakınları, 0501’li yeni bir telefon numarası alarak ya da mevcut telefon numaralarını değiştirmeden numara taşıma yoluyla TTNET Mobil’den yararlanabiliyor.

Yakında Numarasını Türk Telekom’dan TTnet’e taşıyanlara bir hoşluk görebilir miyiz? Baktığımızda Türk Telekom, kendisiyle rekabet içinde olmak isteyen kurumların önünü TTnet ile kapatıyor. Önce data merkezlerinde bunu başlattı, şimdi mobilde sürdürüyor. Bir sonraki aşama sabit şebeke olabilir.

“Her şey mümkün” grubun sloganı…