Turkcell’den güne ve saate özel indirim

Turkcell ve perakende sektörünün öncülüğünü yapan Migros, müşterileri için sundukları avantajları 29 Haziran akşamı zirveye taşıyor. O akşam 2M, 3M ve 5 M Migros ile tüm Midi ve Maxi Tansaş mağazaları 21:30- 23:30 saatleri arasında kapılarını açık tutuyor ve Turkcell müşterileri bu özel gecede yapacakları 30TL ve üzeri alışverişlerde kasada anında yüzde 15 indirim kazanıyor.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında Migros ile gerçekleştirdikleri iş birliği sayesinde perakendenin lideri markalarla müşterilerin iletişim dışı alanlarda da avantajlar sağladıklarını ifade etti. Sevilengül, Turkcell’li olmanın hem iletişimde hem de iletişim dışındaki alışverişlerinde ayrıcalık sağladığına dikkat çekerek sözlerine şöyle devam etti:

“Migros ile 4 aydır yürüttüğümüz iş ortaklığımız müşterilerimiz için önemli bir kazanç platformu oldu. Turkcell’liler ve hattını Migros ve Tansaş’larda Turkcell’e taşıyanlar, tüm Migros Grubu mağazalarından yaptıkları alışverişlerde kasada indirim ve hediye dakikalar kazanıyor. Money Club kartına sahip Turkcell’liler, tek bir SMS’le bu fırsatlardan yararlanabiliyor. 29 Haziran’da gerçekleştireceğimiz indirimli alışveriş akşamı ise Turkcell’liler için, Turkcell farkını bir kez daha yaşayabilecekleri önemli bir imkan olacak. ‘Turkcell’in farkı, Turkcell’linin avantajı’ diyor ve tüm Turkcell’lileri yüzde 15 indirimle Migros kalitesinde tasarruflu alışveriş yapabilecekleri bu fırsattan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Turkcell’liler, 29 Haziran Çarşamba akşamı 21:30-23:30 saatleri arasında 2M, 3M ve 5M Migros ile Midi ve Maxi Tansaş mağazalarından yapacakları tüm alışverişlerinde (alkol, sigara, elektronik ve operatör TL yükleme ürünleri hariç) mağazalardaki tüm kampanya ve indirimlerin üzerine ekstra yüzde 15 indirim kazanıyor. İndirimden yararlanabilmek için, Turkcell’lilerin, kasaya gelmeden önce MONEY yazıp boşluk bırakarak kayıtlı Money Club kart numaralarını bireysel hatlarından 2830’a SMS olarak göndermeleri yeterli. (Örneğin; MONEY 600212341234XXXX )

Turkcell-Migros iş birliğinin sağladığı avantajlar tek geceyle sınırlı değil. Turkcell’liler, Migros, Tansaş, 5M ve Macrocenter mağazalarından yapacakları alışverişlerinden kasada indirim ve hediye dakikalar kazanmaya farklı kampanyalar ile devam ediyorlar. Numarasını Migros mağazalarından Turkcell’e taşıyan müşteriler ise, yıl sonuna kadar 50 TL ve üzeri alışverişlerinde her ay 30 TL indirim kazanıyor. Ayrıca Turkcell müşterileri, Migros Grubu mağazalarından yapacakları 50 TL ve üzeri ilk alışverişte, bir hafta boyunca geçerli 50 TL/ 125 dakika konuşma kazanıyor.