Designed_By_Turkcell_Teknoloji_Gebze copyTurkcell’den yapılan açıklamaya göre, Turkcell’in Ar-Ge üssü Turkcell Teknoloji’de geliştirilen Turkcell T40 satışa çıkıyor. Türk mühendisleri tarafından tamamen T40’a özel tasarlanan Turkcell ara yüz ise kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Laleİsteyenler, tavsiye edilen peşin satış fiyatı 499 lira olarak açıklanan Turkcell T40’a 2 Ekim’den itibaren “turkcellmagaza.com” ya da Turkcell İletişim Merkezleri’nden 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 8-24 lira arasında değişen kontratlı tekliflerle de sahip olabilecek.

Kurumsal müşteriler de kendilerine özel cazip Turkcell T40 kontratlı tekliflerinden yararlanabilecek.

Turkcell T40 kontratlı olarak alanlar Turkcell’in hediyesi 3 aylık Turkcell TV Standart Paketi ve 3 aylık Turkcell Müzik 15 şarkı indirme hakkı sayesinde her an her yerden müzik ve TV keyfi yaşayacak. Turkcell Akıllım Güvende ile akıllı telefon sigortası ve akıllı telefon asistans hizmeti ilk 10 bin kişiye hediye edilecek.

Turkcell T40’ları sıvı teması ve kazaen kırılmalara karşı sigorta kapsamına alan Akıllım Güvende ile sigorta kapsamındaki hasarlı cihazlar kullanıcıdan alınıp, tekrar bulundukları adrese teslim edilme ayrıcalığı sağlanıyor.

Türkiye’nin ilk yerli tasarım akıllı telefonunu Turkcell’lilerle buluşturmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, mobil internette fırsat eşitliği vizyonu ve herkesi akıllı telefon sahibi yapma hedefiyle yola çıkarak kendi adlarıyla ilk telefonu sundukları günden bu yana yaklaşık 1 milyon T serisi cihaz sattıklarını açıkladı.

Acar, Türkiye’de tasarladıkları Turkcell T40’la Türk insanına hakkettiği kalitede yüksek teknoloji ürünü bir akıllı telefonu çok uygun fiyata sunmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Gelişmiş ses ve kamera gibi teknolojik özellikleri, Türk kullanıcıların alışkanlıklarına göre geliştirilmiş hayat kolaylaştıran ara yüzü ve Turkcell’in zengin mobil uygulama dünyasını herkesin erişebileceği fiyatta bir araya getiren T40 ile Turkcellliler bir adım önde olacak” dedi.

TKNLJ olarak bu telefonu son kullanıcı tarafında deneyerek sizlerle ailenin farklı bireyleri gözünden anlatacağım… Bizi takip edin…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.