Vodafone herkes 3G kullansın diye harekete geçti

Vodafone, Türkiye’de herkesin mobil internet kullanması için internete her yerden ulaşabilmelerini sağlayacak ürünler hazırladı. Baz istasyonu sayısını Mart ayı itibarıyla 21 binin üstüne çıkaran, Türkiye nüfusunun yüzde 78.7’sini 3G ile buluşturan Vodafone Türkiye, kullanıcılarının yarısını 3G abonesi haline getirmiş. 3G konusunda daha da iyi olabilmek için herkesi internetle tanıştırmayı planlayan Vodafone, dörtlü bir tanışma paketi hazırlamış.

5 TL’ye HTC Wildfire

Vodafone akıllı telefon pazarında lider olabilmek için aylık 5 TL’den başlayan fiyatlarla teknolojinin önde gelen firmalarından HTC’nin Mart ayında piyasaya çıkardığı HTC’yi satmaya başlıyor. Gerek kamerası gerekse Android işletim sistemiyle fark yaratan telefonlar satışa çıktı

Ücretsiz internet deneme paketi

Vodafone daha önce yaptığı internetle tanıştırma paketinin 2 milyon kullanıcıya ulaşmasının da verdiği cesaretle yeni bir internetle tanıştırma paketi çıkarıyor. 100 megabayt 3G limiti olan paket, mevcut internet paketi olmayan ve daha önce tanışma kampanyasından yararlanmamış kullanıcılar için hazırlanmış.

5 TL’ye Vodem

Vodafone Türkiye, Bilgisayarla takılarak 3G hızında internete girmeyi sağlayan Vodem isimli cihazları da kullanıma sunuyor. Buna göre üç aylık internet paketi satın alan kullanıcılar sadece 5 TL’ye 7.2 megabit hıza kadar internete girmeyi sağlayan Vodem’i 5 TL’ye satışa sunuyor.

10 TL’ye televizyondan internet

Evde bilgisayarı olmayanları internete sokmak için harekete geçen Vodafone, içinde Android işletim sistemi olan, internette gezinmeyi, Facebook gibi sosyal ağlarda yazışmayı ve elektronik postalara bakmayı mümkün hale getiriyor. Aylık 1 gigabayt interneti bir yıllık almayı kabul edenler ayda 10 TL’ye Webbox isimli cihazı satın alma imkanına kavuşuyor.

Basın toplantısında verilen detayları buradan alabilirsiniz.